Szkoła Podstawowa w Uszczynie

Aktualności zobacz archiwum »

04 czerwca 2014 09:24

Dzień dziecka w naszej szkole

W dniu 2 czerwca 2014 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka.

 Impreza rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora Zbigniewa Kwietnia, który wszystkim dzieciom złożył serdeczne życzenia z okazji Ich święta.

Następnie przeszliśmy do pierwszego punktu programu tego dnia czyli do konkursów i zabaw. Zaczęliśmy od wspólnego tańca. Potem odbyły się liczne konkursy: turniej piłki siatkowej (dla klas IV-VI), konkurs plastyczny, konkurs fryzjerski, taniec z balonem, taniec wokół krzesełek, spacer z woreczkiem na głowie, rzut woreczkiem do celu. Tą część zakończyliśmy wspólną zabawą przy muzyce. Wszystkim dopisywały świetne humoru. W trakcie konkursów biorący w nich udział zostali nagradzani.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. Buzie naszych dzieci zamieniły się na chwilę w kotki, pieski, motylki a nawet wampiry i duchy.

Wreszcie nadszedł czas na najbardziej oczekiwaną tego dnia atrakcję – niespodziankę  – występ grupy cyrkowej. Radości uczniów nie było końca. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali występy grupy cyrkowej oraz chętnie brali w nich udział. Uśmiech z twarzy dzieci nie znikał.

Po występie grupy cyrkowej uczniowie udali się na poczęstunek – kiełbaskę z grilla zorganizowany przez Radę Rodziców. I na tym zakończyliśmy ten dzień - pełen wrażeń i emocji.

Atrakcje przygotowane na ten dzień zostały zorganizowane ze środków zgromadzonych na kiermaszu bożonarodzeniowym i wielkanocnym, dlatego ponownie wszystkim, którzy dokonali zakupu podczas kiermaszów składamy serdeczne podziękowania.

Zdjęcia:
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 czerwca 2014 09:24
Dokument wprowadzony do BIP przez: Izabela Dróżdż
Ilość wyświetleń: 480
04 czerwca 2014 11:51 (Izabela Dróżdż) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 czerwca 2014 09:35 (Izabela Dróżdż) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 czerwca 2014 09:29 (Izabela Dróżdż) - Dodanie zdjęcia [p6020479.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Realizacja: Superszkolna.pl